Tavuk

Yazın Sıcak Ruhu Retrolıne İle Mutfaklara Taşıyor

Yaz aylarında dekorasyonda öne çıkan sıcak ve canlı renkler Silverline’ın Retroline serisinde hayat buluyor ve bordo tüm enerjisi ile mutfakları sarıyor. Ocak, fırın, davlumbaz ve mikrodalgadan oluşan Retroline ile kalabalık yaz sofraları için yemek yapmak daha keyifli hale geliyor. Özgün tasarımlarıyla kullanıcıya alternatif çözümler sunan Silverline, nostaljik izler taşıyan Retroline serisi ile yaz ruhunu mutfaklara taşıyor ve anksatrede standardın dışına çıkmak isteyenler için özel bir alternatif oluşturuyor.

Silverline’ın geçmişten izler barındıran ve teknolojisiyle bugünü yaşatan Retroline serisi beğeni topluyor. Son yıllarda dekorasyonda sıklıkla tercih edilen retro çizgiler Silverline’ın özgün tasarımı ile ankastrede de kendini gösteriyor. Ocak, fırın, davlumbaz ve mikrodalgadan oluşan Retroline serisi, nostaljik izler taşıyan yumuşak hatları ve pirinç kulpları ile öne çıkıyor.

Güçlü Motor Performansı ile ‘Retroline Davlumbaz’

Nostaljik görünümünün altında yatan güçlü motor performansıyla sürekli temiz hava akışı sağlayan Retroline davlumbaz, ağır yemek kokularını hızlıca mutfaktan uzaklaştırıyor. Kullanılan motor teknolojisi ile A ve A+ sınıfı enerji seviyesine sahip greentech davlumbaz, maksimum verimle çalışıyor. Yemek yaparken fonksiyonel bir kullanım sağlayan led aydınlatma, pişirme alanı için gerekli doğal ışığı yaratıyor.

Zamandan Tasarruf Sağlayan‘Retroline Mikrodalga’

Yiyeceklerin hızlı pişirilmesi ve yeniden ısıtılması konusunda zamandan tasarrufu sağlayan ve her mutfakta mutlaka olması gereken ankastre ürünlerden biri de mikrodalga fırınlar. Retroline mikrodalganın ızgara ayarında 12 dakika içinde biftek, pirzola ve sosis gibi pişmesi zor et ürünleri bile kolayca pişiyor. Donmuş et ve balık ürünleri hemen çözdürülerek, kullanıma hazır hale getirilebiliyor. 2-10 dk arası pişirme ve 10-30 sn arası ısıtma yapabilen mikrodalga fırın, geleneksel fırınlara göre yüzden 50 daha az elektrik harcıyor.

‘Retroline Ocak’ ile Yemek Pişirmek Çok Pratik

Silverline Ankastre, kullanıcı deneyimleri esas alınarak tasarlanan ürün gamı ile pişirme süresini en aza indiriyor ve yemek yapmayı kolaylaştırıyor. Retroline ocak, fonksiyonel kullanımı ile aynı anda birden çok yemek yapmayı sağlayan 4 gözlü ve 5 gözlü seçenekleri ile öne çıkıyor. Retro çizgisini tamamlayan pirinç düğmeler ise beğeni topluyor.

Kalabalık Sofraların Yardımcısı ‘ Retroline Fırın’

Tasarım ve fonksiyonelliği teknoloji ile buluşturan Silverline, kalabalık yaz sofralarında lezzetli yemeklerin mimarı oluyor. Retroline fırında birbirinden lezzetli yemekler keyifle hazırlanıyor. Kolay temizleme özelliğiyle de yemek sonrası temizlik yükü ortadan kalkıyor. Fırında görsel olarak ön plana çıkan pirinç kulp, analog zaman ayarı ve termostat retro çizginin tamamlayıcısı oluyor.