Tavuk

YILMEK 2. Dönem Ön Kayıtları Başladı

-‘YIL-MEK’ 2. DÖNEM KAPILARINI AÇIYOR 

-17 YILDA 100 BİNİ AŞKIN KİŞİYİ ÜCRETSİZ SANAT VE MESLEK EĞİTİMLERİYLE BULUŞTURAN YIL-MEK’TE HEYECANLA BEKLENEN YENİ EĞİTİM DÖNEMİ ÖN KAYITLARI BAŞLADI.

-YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI OKTAY YILMAZ: “YIL-MEK İLE 17 YILDA 100 BİNİ AŞKIN KİŞİYE HİZMET VERDİK. YENİ EĞİTİM DÖNEMİNDE DE 104 BRANŞTA AÇACAĞIMIZ KURSLARLA BİNLERCE HEMŞEHRİMİZE ULAŞACAĞIZ.”

BURSA- Gitar, fotoğrafçılık, tel kırma, resim gibi branşlarda ücretsiz eğitim veren ‘YIL-MEK ’te yeni eğitim dönemi kayıtları başladı.

Yıldırım Belediyesi, tüm vatandaşları sanatla buluşturmak, yeteneklerini ortaya koymak ve hayallerini gerçekleştirmek için Yıldırım Meslek Edindirme Kursları’nda onlarca dalda sanat ve meslek kursu veriyor. Alanlarında usta eğitmenler eşliğinde kursiyerlere; gitar, bağlama, keman, ney, piyano, koro, gibi müzik kurslarının yanı sıra; drama, diksiyon, tiyatro, edebiyat, fotoğraf ve halk oyunları alanlarında da eğitimler veriliyor. El becerilerini ve yeteneklerini keşfetmek isteyenler ise el sanatları alanında tezhip, hüsn-i hat, minyatür, resim atölyesi gibi kurslarda eğitim alabiliyor. Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, YIL-MEK’te ‘Unutulmaya Yüz Tutmuş ve Geleneksel Sanatlar Eğitimi’, ‘Müzik Eğitimleri’, ‘Dil Eğitimleri’, ‘El Sanatları ve Hobi Eğitimleri’, ‘Kişisel Gelişim Eğitimleri’, ve ‘Bilgisayar Teknolojileri kategorilerinde toplamda 104 branşta eğitim verileceğini belirtti.

Resim önizlemesi