Tavuk

Yıldırım'ın Gökdere Mahallesi Yenileniyor

YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI OKTAY YILMAZ, GÖKDERE MAHALLESİ ESNAFIYLA BİR ARAYA GELİP GÖKDERE PAZAR YERİ PROJESİNİN DETAYLARINI PAYLAŞTI.

-YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI OKTAY YILMAZ: “GÖKDERE PAZAR YERİ’NİN İHALE SÜRECİNİN ARDINDAN YENİLEMESİNİ GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ. YÜRÜYÜŞ YOLLARI, REKREASYON ALANLARI VE AÇIK OTOPARK BULUNACAK GÖKDERE PAZAR ALANI AÇILDIĞINDA İLÇEYE DEĞER KATACAK.”

BURSA- Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, mahalle ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirip her fırsatta ilçe sakinleri ile bir araya gelmeye büyük önem veriyor. Saha ziyaretleri kapsamında Gökdere Mahallesi esnafıyla bir araya gelen Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, onlardan gelen istek ve önerileri dinleyip notlarını aldı. Yılmaz, gerçekleştirmeyi düşündükleri Gökdere Pazar Yeri projesinin detaylarını da bölge esnafıyla paylaşıp değerlendirmelerde bulundu.

Mevcut pazar alanını projelendirip kullanışlı ve modern fonksiyonlar ekleyerek Yıldırımlı vatandaşlar için kaliteli alışveriş ortamları oluşturmaya devam ettiklerini belirten Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, “Yıldırım Belediyesi olarak esnaf ve hemşehrilerimizin Yıldırım’da hizmetin en güzelini alması noktasında çalışmalar yürütüyoruz. Yaptığımız her iş, ürettiğimiz her projede hemşehrilerimizin hayatını kolaylaştıracak projeleri hayata geçirmeye gayret ediyoruz. İlçemizde en çok kullanılan pazarlardan biri olan Gökdere pazarı Meydancık, Davutdede, Yıldırım, Sinandede, Şükraniye, Hacıseyfettin, Selimzade gibi birçok mahalle tarafından kullanılıyor. Yıldırım’ın çehresini değiştirecek çalışmalar kapsamında Gökdere Pazar Alanı’nı sil baştan yeniliyoruz. 18 bin 160 metrekarelik alan üzerinde bulunan pazarın ihale sürecinin ardından yenilemesini gerçekleştireceğiz. Yürüyüş yolları, rekreasyon alanları ve açık otopark bulunacak Gökdere Pazar Alanı açıldığında ilçeye değer katacak” dedi.  

Resim önizlemesi