Tavuk

Yıldırım'da Ücretsiz Dijital Pazarlama Eğitimi Düzenliyor

YILDIRIM BELEDİYESİ, E-TİCARET ALANINDA GİRİŞİMCİ OLMAK İSTEYEN VATANDAŞLARA ÜCRETSİZ DİJİTAL PAZARLAMA EĞİTİMİ DÜZENLİYOR.

-YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI OKTAY YILMAZ: “HEMŞEHRİLERİMİZ, DİJİTAL PAZARLAMA EĞİTİMİ İLE SOSYAL MEDYA VE E-TİCARET MECRALARINDA SATIŞ YAPMAYI VE DİJİTAL PAZARLAMA TEKNİKLERİNİ ÖĞRENECEKLER.”

Bursa- Yıldırım Belediyesi, ilçedeki vatandaşlara yönelik ‘Dijital Pazarlama Eğitimi’ düzenliyor.
Yıldırım Belediyesi, bireylerin çeşitli dijital mecralarda kendi ürünlerini etkili şekilde pazarlamalarına katkı sunmak ve dijital pazarlama konusunda farkındalık kazandırmak için ‘Dijital Pazarlama Eğitimi’ düzenliyor. Sosyal İnovasyon ve Girişimcilik Merkezi’nde haftanın 3 günü verilecek eğitim ile katılımcılar, sosyal medyadan ve e-ticaret mecralarından satış yapma ve dijital pazarlama alanında kendilerini geliştirebilme imkânı bulacak. Eğitime katılmak isteyen vatandaşlar, Yıldırım Belediyesi web sitesinden online başvuru yapabilir.

Gelişen teknoloji ile birlikte e-ticaret ve dijital pazarlamanın ekonomik faaliyetlerdeki yerinin her geçen gün arttığını hatırlatan Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, “Bu alanda kariyer planı yapan ve bu mecrada yer almak isteyen hemşerilerimizin gelişimine katkı sağlamak ve onlar yeni ufuklar açmak için düzenlediğimiz eğitimlerimiz ile farkındalık oluşturuyoruz” dedi.

Resim önizlemesi