Tavuk

Yıldırım'da Sağlık Hizmetleri Büyüyor

GÜLLÜK’E AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ

-YILDIRIM BELEDİYESİ’NİN, HAYIRSEVER DESTEĞİ İLE GÜLLÜK MAHALLESİ'NE KAZANDIRACAĞI AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ VE 112 ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ İSTASYONU’NDA ÇALIŞMALAR TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR.

-YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI OKTAY YILMAZ: “KISA SÜRE İÇERİSİNDE TAMAMLANIP HİZMETE AÇILACAK AİLE SAĞLIĞI MERKEZİMİZ İLE BÖLGENİN ÖNEMLİ BİR İHTİYACINA CEVAP VERMİŞ OLACAĞIZ.”

BURSA- Yıldırım Belediyesi’nin Güllük Mahallesi’ne kazandıracağı Aile Sağlık Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunda sona gelindi.

Yıldırım Belediyesi’nin hayırsever desteği ile ilçeye kazandıracağı aile sağlığı merkezi ve 112 acil sağlık hizmetleri istasyonu çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Çalışmaların yüzde 70’inin tamamlandığı iki katlı merkezin bünyesinde, poliklinik, aşı, çocuk, bebek izleme odası, tıbbi müdahale odası, gebe izleme odası ve emzirme odası gibi birimler bulunuyor.

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Yıldırım Belediyesi olarak, başta sağlık alanı olmak üzere ilçenin yaşam kalitesini artıran projeler üretmeye, hizmetler sunmaya devam ettiklerini aktardı.

YÜZDE 70 TAMAMLANDI

Başkan Yılmaz, 500 metrekare inşaat alanına sahip iki katlı tesis tamamlandığında bölge sakinlerine 6 doktorun hizmet vereceğini belirterek, “Tesisimizin bünyesinde poliklinik haricinde 2’şer adet aşı, çocuk, bebek izleme odası, tıbbi müdahale odası ve gebe izleme odası ve emzirme odası gibi birimler yer alacak. Kısa sürede tamamlanıp hizmete açılacak aile sağlığı merkezimiz ile bölgenin önemli bir ihtiyacına cevap vermiş olacağız. Bu vesileyle böyle güzel bir hizmetin Yıldırım’a kazandırılmasında büyük katkısı olan hayırseverimiz Kadir At

Resim önizlemesi