Tavuk

Yıldırım'da Minik Aşçılar İş Başında

ÇOCUK ÜNİVERSİTESİ’NDE ANNE-ÇOCUK AKTİVİTESİ

YILDIRIM BELEDİYESİ, ANNE VE ÇOCUKLAR İÇİN MOLLA YEGAN ÇOCUK ÜNİVERSİTESİ’NDEKİ MUTFAK ATÖLYESİNİN STARTINI VERDİ. 8-13 YAŞ GRUBUNDAKİ ÇOCUKLAR İLE ANNELER MOLLA YEGAN ÇOCUK ÜNİVERSİTESİ BÜNYESİNDE AÇILAN MUTFAK ATÖLYESİNDE NEFİS TATLILAR YAPIYOR.

BURSA- Yıldırım Belediyesi, eğitim ve kişisel gelişim alanlarında düzenlediği kurslarla çocukların gelişimine katkı sunmaya devam ediyor.

Yıldırım Belediyesi, anne ve çocuklar için Molla Yegan Çocuk Üniversitesi’ndeki mutfak atölyesinin startını verdi. Atölye kapsamında 8-13 yaş grubundaki çocuklar ile ebeveynleri Molla Yegan Çocuk Üniversitesi’nde nefis tatlılar yapıyor. Çocukların motor becerilerinin gelişmesinin yanı sıra el becerilerini de artırmayı amaçlayan atölyede, çocuklar paylaşım duygusunu da pekiştiriyor.

ÇOCUKLARIN UFKU GENİŞLİYOR

Çocukların aileleri ile hoşça vakit geçirebileceği anne-çocuk etkinlik mutfağı ile Yıldırımlı çocukların ebeveynleri ile birlikte nefis yemekler yaptığını ifade eden Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, “Molla Yegân Çocuk Üniversitesi’nde başta astronomi olmak üzere birçok noktada çocukların ufkunu açacak, gelişimlerine katkı sağlayacak eğitimler veriyoruz. Ebeveynlerin çocuklarıyla birlikte kaliteli zaman geçirmesi adına hizmete açtığımız Mutfak Atölyesi ilçemize hayırlı olsun” dedi.

Resim önizlemesi