Tavuk

Yıldırım'da Hizmette Engel Yok Vatandaş İstedi Belediye Başkanı Oktay Yılmaz Yaptı

YILDIRIM BELEDİYESİ ULAŞIM HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ, YOLDA TEKERLEKLİ SANDALYESİ İLE HAREKET ETMEKTE ZORLANAN BAYRAM’IN TALEBİ ÜZERİNE 4. BEYAZIT SOKAĞI ASFALTLAYARAK KONFORLU VE KULLANIŞLI HALE GETİRDİ.

-YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI OKTAY YILMAZ: “İLÇEMİZDE YAŞAYAN ÖZEL VATANDAŞLARIMIZIN ENGELSİZ BİR HAYAT SÜRMESİNİ SAĞLAMAK İÇİN BÜYÜK GAYRET GÖSTERİYORUZ. HER BİRİNİN İSTEKLERİNE HIZLICA CEVAP VERİP ONLARIN YAŞAMLARINI KOLAYLAŞTIRACAK HİZMETLERİ ÜRETMEYE ÇALIŞIYORUZ.”

BURSA- Yıldırım’da tekerlekli sandalye ile evine gidip gelirken zorluk çeken Galip Bayram’ın derdine Yıldırım Belediyesi derman oldu.

Yıldırım Mahallesi 4. Beyazıt Sokak’ta yaşayan yürüme engelli Galip Bayram, Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz’dan sokakta tekerlekli sandalyesini rahatça kullanabilmek için yol düzenlemesi yapılmasını talep etti. Başkan Yılmaz'ın talimatı ile harekete geçen Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, kısa süre içerisinde sokakta asfalt yenileme çalışması gerçekleştirip sıkıntı yaşayan Galip Bayram’ın yol çilesine son verdi.

‘BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ’

Saha ziyaretleri kapsamında Galip Bayram’ı ziyaret eden Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Yıldırım’da yaşayan her bireye eşit hizmet ulaştırmak amacıyla çalışmalar yürüttüklerini belirtti. ‘Engelsiz Yıldırım’ hedefiyle, özel gereksinimi olan ilçe sakinlerinin hayatlarını kolaylaştırmak adına birçok projeye imza attıklarını ifade eden Yılmaz, “İlçemizde yaşayan özel vatandaşlarımızın engelsiz bir hayat sürmesini sağlamak için büyük gayret gösteriyoruz. Her birinin isteklerine hızlıca cevap verip onların yaşamlarını kolaylaştıracak hizmetleri üretmeye çalışıyoruz. Biz, büyük bir aileyiz ve bu ailenin her bir ferdi bizim çok önemli. Yıldırım’da, kimse kimsesiz değil” diye konuştu. Evinin önü asfaltlanan ve ulaşımı konforlu hale getirilen Bayram, Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz’a ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ederek, “Başkanımıza durumu arz etmemle birlikte ekipler gerekli çalışmayı hemen başlattı. Hem belediye personeline hem de Başkanımıza verdikleri bu hizmet için çok teşekkür ediyorum” dedi.