Tavuk

Yıldırımda Dev Ekranda Maç Heyecanı Ve Taraftarlar Tek Yürek Oldu

 

-YILMAZ, FİNAL MAÇINI DEV EKRANDA VATANDAŞLARLA BİRLİKTE İZLEDİ

 

YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI OKTAY YILMAZ, EUROCUP MAÇINDA İTALYA’DA VİRTUS BOLOGNA  BASKETBOL TAKIMI İLE KARŞILAŞAN FRUTTİ EXTRA BURSASPOR BASKETBOL TAKIMI'NI BİNLERCE YILDIRIMLI İLE AHMET TANER KIŞLALI MEYDANINDA KURULAN DEV EKRANLARDA

 Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Frutti Extra Bursaspor Basketbol maçını Ahmet Taner Kışlalı Meydanı’nda kurulan dev ekrandan binlerce sporseverle destekledi.

 

Frutti Extra Bursaspor Basketbol Takımı'nın İtalya maçını izlemek isteyen binlerce taraftar Yıldırım Belediyesi’nin Ahmet Taner Kışlalı Meydanı’nda kurduğu dev ekranda bir araya geldi. Belediye Başkanı Oktay Yılmaz’da 7’den 70’e binlerce Yıldırımlı ile maç heyecanını yaşadı. Virtus Bologna Basketbol Takımı karşısında gösterilen performans karşısında alanı dolduran binlerce vatandaş, meşalelerle destek verdi. Renkli görüntülere ve büyük bir coşkuya sahne olan etkinlik, Frutti Extra Bursaspor Basketbol Takımı'nın ardı ardına yediği sayılardan dolayı buruk sona erdi. Bursa'nın önemli bir rengi olan Bursaspor'un her daim destekçisi olduklarını belirten Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, “Bursaspor şehrin markası ve prestijidir. Bursaspor’a olan inancımız da güvenimiz de tam. Bu noktaya gelmek sporcularımız için önemli bir başarıydı. Daha güzel neticeler elde edeceklerini biliyoruz. Kıyasıya mücadeleleri için tüm Bursaspor ekibini tebrik ediyorum” dedi.