Tavuk

Yıldırımda Bu Turnuvanın Kaybedeni Yok

YILDIRIM BELEDİYESİ İLE İLÇE GENÇLİK VE SPOR MÜDÜRLÜĞÜ’NÜN DÜZENLEDİĞİ SATRANÇ TURNUVASI’NDA KAZANAN DOSTLUK OLDU.

YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI OKTAY YILMAZ: “BU TURNUVANIN ŞAMPİYONU; KARDEŞLİK OLMUŞTUR. BEN TÜM SPORCU EVLATLARIMIZI VE AİLELERİNİ BU TURNUVANIN ŞAMPİYONU İLAN EDİYORUM. YILDIRIM’IN SPOR KENTİ KİMLİĞİNE VERDİĞİNİZ KATKILARDAN DOLAYI HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM.”

BURSA- Yıldırım Belediyesi ile İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü, Okul Sporları İlçe Şenlikleri İlkokullar Arası Satranç Turnuvası düzenledi. Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi’nde 7-10 yaş grubu öğrencilere yönelik gerçekleştirilen turnuvaya 20 okuldan 120 sporcu katıldı. Kıyasıya mücadelelerin yaşandığı bir o kadar da renkli görüntülere sahne olan turnuvaya katılan tüm öğrenciler madalya ile ödüllendirildi.

KARDEŞLİK KAZANDI

Turnuvaya katılan öğrencileri tebrik eden Başkan Oktay Yılmaz, “Çocuklarımız sporun ruhuna uygun biçimde; dostluk ve kardeşlik duyguları içinde centilmence mücadele etti.  Bu turnuvanın şampiyonu; kardeşlik olmuştur. Ben tüm sporcu evlatlarımızı ve değerli ailelerini bu turnuvanın şampiyonu ilan ediyorum. Yıldırım’ın spor kenti kimliğine verdiğiniz katkılardan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Resim önizlemesi