Tavuk

Yıldırım Karaağaç Mahallesine Aile Sağlık Merkezi İnşaatına Başlandı

YILDIRIM BELEDİYESİ, HAYIRSEVER DESTEĞİ İLE KARAAĞAÇ MAHALLESİ'NE KAZANDIRACAĞI AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ İNŞAATINA BAŞLADI.

YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI OKTAY YILMAZ: “TOPLUMUN TÜM KESİMLERİ VE DEVLETİN TÜM KADEMLERİYLE ÖRNEK BİR UYUM SERGİLEYEREK, MÜŞTEREK PROJELERİ YILDIRIM’A KAZANDIRIYORUZ.”

BURSA- Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Karaağaç Mahallesi’nde yapımına başlanan aile sağlığı merkezinde incelemelerde bulundu. 

Yıldırım Belediyesi, sağlık alanında yerel yönetim, merkezi yönetim ve hayırsever iş birliği ile önemli yatırımları Yıldırım’a kazandırmaya devam ediyor. Hayırsever desteği ile Yıldırım’a kazandırılacak Karaağaç Aile Sağlığı Merkezi’nde incelemelerde bulunan Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, yerel yönetim, merkezi hükümet ve sivil toplum iş birliği ile ilçeye bir yatırım daha kazandırmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade etti.

Yıldırım Belediyesi olarak, toplumun tüm kesimleri ve devletin tüm kademleriyle örnek bir uyum sergileyerek, müşterek projeleri hayata geçirdiklerini aktaran Başkan Yılmaz, “Özellikle sağlık alanında önemli tesisleri ilçemize kazandırdık. Bu projelerimize hayırsever hemşehrilerimiz önemli katkı sağladı. Yine hayırsever desteği ile kısa süre içerisinde hizmete açacağımız Karaağaç Aile Sağlığı Merkezi, 325 metrekarelik kullanım alanına sahip olacak. Merkezimizde laboratuvar, engelli muayene odası, muayene odaları, gebe izleme ve aşı birimi ile ortak kullanım birimleri yer alacak. Bu tesisin ilçemize kazandırılmasında katkı sağlayan hayırseverimize Yıldırımlı hemşehrilerim adına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. 

Resim önizlemesi