Tavuk

Yıldırım Gökdere'nin Vitrini Yenileme Çalışmaları Başladı

YILDIRIM BELEDİYESİ GÖKDERE PAZAR ALANI VE REKREASYON PROJESİ ÇALIŞMALARINA BAŞLADI. MODERN PAZAR ALANI, OTOPARK, YÜRÜYÜŞ YOLLARI VE REKREASYON ALANLARININ YER ALDIĞI PROJE YILDIRIM'A DEĞER KATACAK.

 -YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI OKTAY YILMAZ: “GÖKDERE PAZAR YERİNİ, YILDIRIM’A YAKIŞIR ŞEKİLDE YENİLİYORUZ.”

BURSA- Yıldırım Belediyesi eskiyen ve ihtiyaçları karşılayamaz hale gelen Gökdere Pazar Yerini sil baştan yenileyerek, ilçeye değer katacak bir sosyal yaşam alanına dönüştürüyor. Toplam 18 bin 160 metrekarelik bir alanda hayata geçirilecek proje kapsamında modern pazar alanı, yürüyüş yolları, rekreasyon alanları ve açık otopark yer alacak.

Gökdere Pazar Alanı ve Rekreasyon Projesi’nin bölgenin önemli bir ihtiyacını karşılayacağını belirten Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, “Esnaf ve hemşehrilerimizin Yıldırım’da hizmetin en güzelini alması noktasında çalışmalar yürütüyoruz. Hemşehrilerimizin hayatını kolaylaştıracak projeleri hayata geçirmeye gayret ediyoruz. İlçemizde en çok kullanılan pazarlardan biri olan Gökdere pazarı Meydancık, Davutdede, Yıldırım, Sinandede, Şükraniye, Hacıseyfettin, Selimzade gibi birçok mahalleye hizmet veriyor. Yıldırım’ın çehresini değiştirecek çalışmalar kapsamında Gökdere Pazar Alanı’nı sil baştan yeniliyoruz. Yürüyüş yolları, rekreasyon alanları ve açık otopark bulunacak Gökdere Pazar Alanı açıldığında ilçeye değer katacak” dedi.  

Resim önizlemesi