Tavuk

Yıldırım Belediyesi'nden Ders Çalışmaya Salep Molası

YILDIRIM BELEDİYESİ DEĞİRMEN GENÇLİK EKİBİ, FİNAL SINAVLARINA ÇALIŞAN ÖĞRENCİLERİ DÜŞÜNEREK ‘YOĞUN ÇALIŞMA TEMPONUZA TATLI BİR MOLA’ SLOGANIYLA DERS ÇALIŞAN GENÇLERE SALEP VE ÇİKOLATA İKRAMINDA BULUNDU.

-YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI OKTAY YILMAZ: “GENÇLERİMİZİN ENERJİLERİ VE FİKİRLERİYLE YILDIRIM’IN DÖRT BİR YANINDA İYİLİĞİ VE GÜZELLİĞİ YAYMAYA GAYRET EDİYORUZ.”

BURSA- Yıldırım Belediyesi’nin iyilik gönüllüleri Değirmen Gençlik ekibi, Bursa Teknik Üniversitesi Mimar Sinan yerleşkesi kütüphanesinde final sınavlarına çalışan öğrencileri düşünerek ‘Yoğun Çalışma Temponuza Tatlı Bir Mola’ sloganıyla ders çalışan gençlere salep ve çikolata ikramında bulundu. Ders çalışmaya ufak bir mola verip saleplerini içen öğrenciler, Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz’a ve Değirmen Gençlik Hareketi gönüllülerine teşekkür etti.

DEĞİRMEN GENÇLİK HAREKETİ

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, gönüllü gençlerin ‘İyilik İçin Harekete Geç’ sloganıyla ilçeye dair sosyal sorumluluk projeleri ürettiklerini belirtti. Değirmen Gençlik projesi ile gençlerin Yıldırım’da daha çok söz sahibi olduklarını dile getiren Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, “Yıldırım ilçemizde bugüne kadar geleceğimiz olan gençlerimiz ile birçok projeyi hayata geçirdik. Gençlerimizin enerjileri ve fikirleriyle Yıldırım’ın dört bir yanında iyiliği ve güzelliği yaymaya gayret ediyoruz. Yıldırım için harekete geçmek isteyen ve ilçeye dair fikirleri olan tüm gençlerimizi Değirmen Gençlik ekibimize katılmaya ve iyilik için harekete geçmeye davet ediyorum” dedi.

Resim önizlemesi