Tavuk

Yıldırım Belediyesinde Can Dostlarımız Bakım Ve Tedavi Merkezinde Sağlıklarına Kavuşuyor

 

-YILDIRIM BELEDİYESİ’NE SIĞINAN VE GÖZÜNDEN YARALANAN SEVİMLİ KEDİ, YILDIRIM BELEDİYESİ SAHİPSİZ HAYVAN BAKIM VE TEDAVİ MERKEZİ’NDE AMELİYAT EDİLDİ.

-YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI OKTAY YILMAZ: “TEDAVİSİ VE BAKIMLARI TAMAMLANAN CAN DOSTUMUZ KISA SÜRE İÇERİSİNDE SAĞLIĞINA KAVUŞACAK.”

 ‘Yıldırım Belediyesi Sokak Hayvanları Bakımevi ’ne getirilen yaralı hayvanlar tedavi edilerek sıcak yuvaya kavuşturuluyor.

Yıldırım Belediyesi, ilçedeki can dostlarına kucak açmaya devam ediyor. Yıldırım Belediyesi’ne sığınan ve gözünden yaralanan sevimli kedi, Veteriner İşleri Müdürlüğü hekimleri tarafından ameliyat edildi. Yıldırım Belediyesi Sahipsiz Hayvan Bakım ve Tedavi Merkezi’nde muayene edilen kedinin gözüne kaçan yabancı cismin çıkarıldığını, yaklaşık 2 haftalık antibiyotik tedavisinin ardından ise eski sağlığına tekrar kavuşacağı bildirildi. Yıldırım Belediyesi tarafından Ocak ayından bu yana 2 bin 500 patili dost tedavi edilirken, 250 tanesi sahiplendirilerek sıcak yuvaya kavuşturuldu. Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, ilçenin sessiz sakinlerine göz kulak olmaya devam edeceklerini belirtti.