Tavuk

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz'dan Bayram Mesaisi

 

-YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI OKTAY YILMAZ, KURBAN BAYRAMI DOLAYISIYLA İLÇEDEKİ VATANDAŞLA BAYRAMLAŞIP SİVİL TOPLUM KURULUŞLARININ PROGRAMLARINA KATILDI.

-YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI OKTAY YILMAZ: “KURBAN BAYRAMI DOLAYISIYLA VATANDAŞLARIMIZLA BİR ARAYA GELMEYE, MUHABBET ETMEYE VE BAYRAMLARINI KUTLAMAYA GAYRET EDİYORUZ. GERÇEKTEN ZİYARET ETTİĞİMİZ HER YERDE BÜYÜK BİR TEVECCÜHLE KARŞILANIYORUZ. MUHABBETLERİYLE İÇİMİZİ ISITAN TÜM HEMŞEHRİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM.”

BURSA- Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Kurban Bayramı’nda vatandaşla buluşup ilçedeki sivil toplum kuruluşlarının bayramlaşma programlarına katıldı. İlçe sakinleriyle bayramlaşan Başkan Oktay Yılmaz, “Allah, birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Bozmak isteyenlere de fırsat vermesin” temennisinde bulundu.
Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, bayram sevincini hemşehrileriyle birlikte yaşadı. Bayramın ilk günü vatandaş buluşmaları gerçekleştiren Başkan Oktay Yılmaz, ikinci gününde de ilçedeki derneklerin bayramlaşma programlarına misafir oldu. Vatandaşların bayramını tebrik eden Başkan Yılmaz, “Rabbim’den bayram sevincimizi, huzurumuzu hayatımızın her döneminde yaşatmasını niyaz ediyorum. Huzur ve şuurla kutladığımız bayramın küskünlüklere son vermesini, birbirimize sıkıca sarılarak kenetlenmemizi sağlamasını diliyorum. Allah, birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Bozmak isteyenlere de fırsat vermesin” mesajı verdi. Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, bayramın ikinci günü ev ve taziye ziyaretlerinde de bulundu.