Tavuk

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz'dan Gençlere Skate Park Yapılıyor

YILDIRIMLI GENÇLER ÇOK İSTEDİKLERİ KAYKAY PARKINA KAVUŞUYOR. AHMET TANER KIŞLALI MEYDAN PARKI’NDA İNŞA EDİLECEK KAYKAY PARKININ ÇALIŞMALARINA BAŞLANILDI. 

-YILDIRIMLI GENÇLERE AKSİYON VE ADRENALİN DOLU ANLAR YAŞATARAK, ENERJİLERİNİ EĞLENCELİ BİR AKTİVİTEYE DÖNÜŞTÜRECEK OLAN SKATE PARKI, KISA SÜREDE TAMAMLANIP KAYKAY TUTKUNLARININ HİZMETİNE SUNULACAK.

-YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI OKTAY YILMAZ: “GENÇLERİMİZ BİZDEN SKATE PARKI İSTEMİŞTİ. BİZ DE KOLLARI SIVADIK VE İŞE BAŞLADIK. GENÇLERİMİZİN EĞLENCELİ VAKİT GEÇİREBİLECEKLERİ ÇOK GÜZEL BİR PARKI İLÇEMİZE KAZANDIRIYORUZ.”

BURSA- Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, gençlere vermiş olduğu skate park sözünü tuttu.

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Şükraniye Mahallesi’nde bulunan Ahmet Taner Kışlalı Meydanı Parkı’nın 2’nci etabına skate park kazandırıyor. 500 metrekare alan içerisine kazandırılacak olan parkta devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Oktay Yılmaz, proje kapsamında kaykay pistinin hemen yanına futbol, voleybol ve basketbol oynamak isteyen gençler için de çok amaçlı bir saha yapacaklarını belirtti. 

 

HİZMETTE ÖNCELİK GENÇLERİN

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, ‘Hizmette Öncelik Gençlerindir’ şiarıyla eğitimden iş hayatına, kültür sanattan spora hayatın her alanında gençlerin yanında olduklarını ifade etti. Hizmet anlayışlarının merkezinde gençlerin bulunduğuna işaret eden Başkan Yılmaz, “Göreve geldiğimiz günden bu yana gençlerimize yönelik birçok projeyi hayata geçirdik. Yenilerini de hayata geçirmeye devam ediyoruz. Şükraniye Mahallesi’nde hizmete açtığımız Mümine Şeremet Uyumayan Kütüphanemiz, açıldığından bu yana gençlerimizin buluşma noktası oldu. Evlatlarımızın yoğun ilgi gösterdiği kütüphanenin hemen yanı başına yine onlardan gelen talep üzerine skate park kazandırıyoruz. Gençlerimiz bizden özellikle kaykay, paten ve bisikletleriyle akrobasi hareketleri yapabilecekleri bir pist istediler. Biz de gençlerimizin kaykaylarıyla rahatlıkla kayabilecekleri çok güzel bir parkın hazırlıklarına başladık. Çalışmaların tüm hızıyla devam ettiği kaykay pistini inşallah kısa sürede tamamlayıp evlatlarımızın hizmetine sunacağız” dedi.

Resim önizlemesi