Tavuk

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz Pazarcı Esnafıyla Bir Araya Geldi

YILDIRIM’DA YERİNDE YÖNETİM

-YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI OKTAY YILMAZ, EĞİTİM MAHALLESİ’NDE KURULAN SEMT PAZARINI GEZEREK PAZARCI ESNAFIN TALEPLERİNİ DİNLEDİ.

-YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI OKTAY YILMAZ: “VATANDAŞLARIMIZIN HUZURU VE MUTLULUĞU HER ŞEYİN BAŞINDA GELİR. YILDIRIM BELEDİYESİ OLARAK ESNAFIMIZIN VE HEMŞEHRİLERİMİZİN HER ZAMAN HİZMETİNDEYİZ.”

BURSA- Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, saha ziyaretleri kapsamında Eğitim Mahallesi’ni ziyaret edip kurulan semt pazar yerinde pazarcı esnafı ve vatandaşla bir araya geldi. Pazar tezgâhlarını tek tek ziyaret ederek esnafa hayırlı işler temennisinde bulunan Başkan Oktay Yılmaz, esnafın taleplerini dinleyip notlarını aldı. Başkan Oktay Yılmaz, Yıldırım Belediyesi olarak ilçede yaşayan tüm vatandaşların hizmetin en güzelini alabilmesi için çalışmalar yürüttüklerinin altını çizdi.

Yıldırımlılarla sık sık bir araya gelerek istişarelerde bulunduklarını belirten Başkan Oktay Yılmaz, “Daha modern ve yaşanabilir bir ilçe hedefi, ortak akıl anlayışıyla hareket ederek ilçemize katkı sunmaya devam ediyoruz. Sık sık pazarcı esnafımız ve alışveriş yapan hemşehrilerimizle bir araya geliyoruz. Hem alışveriş yapan hemşehrilerimizi hem de pazarcı esnafımızı yerinde dinliyoruz. Bugün de Eğitim sakinlerimizle buluştuk. Esnafımız ile Halil İbrahim sofrasına oturduk. Nazik davetleri için teşekkür ederim. Biz büyük bir aileyiz. Vatandaşlarımızın huzuru ve mutluluğu her şeyin başında gelir. Yıldırım Belediyesi olarak esnafımızın ve hemşehrilerimizin her zaman yanında ve hizmetindeyiz” dedi.