Tavuk

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz Gençlerle Bir Araya Geldi

YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI OKTAY YILMAZ, ŞİRİNEVLER MAHALLESİNDEKİ VATANDAŞLA BİR ARAYA GELDİ.

YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI OKTAY YILMAZ: “YILDIRIM BELEDİYESİ OLARAK HİZMETLERİMİZE HEMŞEHRİLERİMİZİN REHBERLİK ETMESİNİ ÇOK ÖNEMSİYORUZ. BU YÜZDEN SIK SIK VATANDAŞLARIMIZLA BİR ARAYA GELİP, ONLARIN FİKİRLERİNİ VE ÖNERİLERİNİ DİNLİYORUZ.”

BURSA- Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, ilçede yaşayan vatandaşların ihtiyaçlarının doğru şekilde tespit edilmesi adına sık sık ilçe sakinleriyle bir araya geliyor.

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Şirinevler Spor Kulübü Lokali’nde bölge sakinleriyle bir araya geldi. Özellikle gençlerin yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte konuşan Yıldırım belediye Başkanı Oktay Yılmaz, gençlerin beklentilerini birinci ağızdan öğrendiklerini ve bu doğrultuda hizmetler hayata geçirdiklerini söyleyerek, “Gençler bizim her şeyimiz, geleceğimiz. İster iş hayatında ister eğitim hayatında olsun tüm gençlerimize güveniyoruz. Yeter ki idealist olsunlar, vatan ve millet sevgisi ile işlerini doğru yapsınlar. Genç kardeşlerimizin dinamizmiyle ülkemizin çok daha güzel işlere imza atacağını inanıyorum. Yıldırım Belediyesi olarak tüm gençlere dokunmaya, onlarla beraber olmaya, onlara yönelik projeler üretmeye devam edeceğiz” dedi.

Resim önizlemesi