Tavuk

Venus Kampüs'ten FSM'de Ücretsiz Tercih Rehberliği Veriliyor

YKS sınav sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte milyonlarca öğrencinin tercih takvimi başlarken, Venüs Kampüs Eğitim Kurumları, FSM Özel Öğretim Kursu’nda tüm gençlere ücretsiz tercih rehberliği yapıyor.

LGS ve YKS’de yakaladığı başarıları ile Bursa’nın en başarılı eğitim kurumları arasında yer alan Venüs Kampüs Eğitim Kurumları, tercih takvimi boyunca her gün saat 10.00 ile 18.00 arasında Venüs Kampüs FSM Özel Öğretim Kursu’nda, Venüs Kampüs öğrencisi olun veya olmayın tüm öğrencilerin üniversite tercih döneminde yanında oluyor.

ALİ ERZİNCANLIOĞLU, “ÖĞRENCİMİZİN OLUN VEYA OLMAYIN TÜM ÖĞRENCİLERİMİZİ BEKLİYORUZ”

VK Kurucu Müdürü Ali Erzincanlıoğlu, “Venüs Kampüslü öğrenciler bu yıl LGS ve YKS sınavlarında önemli derecelere imza attı. Bir akademik takvimin daha sonuna geldik. 4 yıllık lisans bölümleri için açılacak toplam kontenjan 509 bin, 2 yıllık ön lisans bölümleri için ise 512 bin kontenjan ayrıldı. Son 5 yılın en yüksek katılımıyla gerçekleşen üniversite sınavlarında, tercihler büyük önem taşıyor. Venüs Kampüs Eğitim Kurumları deneyimli kadrosuyla 27 Temmuz – 5 Ağustos tarihleri arasında 10.00 ile 18.00 saatlerinde tüm öğrencilerin yanında olacak. FSM’de yer alan Venüs Kampüs Özel Öğretim Kurslarımıza tercih için tüm öğrencilerimizi bekliyoruz.” dedi.