Tavuk

Tekyıldız Kuyumculuk 2. Mağazasını Törenle Açtı

Tekyıldız Grup bünyesinde yer alan Tekyıldız Kuyumculuğun Bursa'daki ikinci mağazası, şık bir törenle Bakırcılar Çarşısı'nda açıldı.

Bünyesinde dünyaca ünlü motosiklet markalarının bayiliğini bulunduran Tekyıldız Motor, lastik hizmetlerinin sunulduğu Lastik Platformu ve Tekyıldız Kuyumculuğun yer aldığı Tekyıldız Grup'un yeni ve son halkası olan mücevher ile kuyumculuk mağazası; Bakırcılar Çarşısı'nda hizmet vermeye başladı. Bursa iş, siyaset ve sosyal yaşamının tanınmış isimlerinin büyük ilgi gösterdiği açılışta Tekyıldız Grup Yönetim Kurulu Başkanı Samet Tekyıldız, konuklarıyla yakından ilgilendi.

ALTINDA YÜKSELİŞİN SÜRMESİNİ BEKLİYORUZ

Açılışta mankenler tarafından tanıtılan özel tasarım Altın ve mücevherler davetlilerin büyük ilgisini gördü. Açılış organizasyonunda konuşan Tekyıldız Grup Yönetim Kurulu Başkanı Samet Tekyıldız, son dönemde rekor üstüne rekor kıran altın fiyatlarındaki yükselişi değerlendirdi. Altının Türk insanının geleneksel yatırım aracı olduğunu hatırlatan Tekyıldız, "Altına olan talep azalmadan devam ediyor. Bu durumda biz de altın fiyatlarındaki yükselişin devam edeceğini öngörüyoruz" şeklinde konuştu.

Resim önizlemesi