Tavuk

Sürpriz Parti Mehmet Çevik'e

YENİ YAŞINI DOSTLARIYLA KUTLADI

ÜNLÜ SANATÇI MEHMET ÇEVİK, YENİ YAŞINI EŞİ GİZEM ÇEVİK’İN ORGANİZE ETTİĞİ SÜRPRİZ PARTİYLE KUTLADI. PARTİNİN YAPILACAĞI MEKANA EŞİ TARAFINDAN GÖZLERİ BAĞLI BİR ŞEKİLDE GETİRİLEN ÇEVİK, KARŞISINDA TÜM DOSTLARINI GÖRÜNCE BÜYÜK MUTLULUK YAŞADI.

Sahnelerin en eğlenceli ve enerjik isimlerinden Mehmet Çevik, doğumgününü renkli bir partiyle kutladı. Eşi için sürpriz bir doğumgünü partisi organize eden Gizem Çevik, bir bahaneyle evden çıkardığı eşinin gözlerini yolda bağladı. Araçtan inip partinin yapılacağı Sess+ 16’ya getirilen Çevik, gözlerini açtığında mekanın dostları tarafından doldurulduğunu görünce büyük sevinç yaşadı.

PASTASINI SEVENLERİYLE KESTİ

Yakında almayı planladığı çok sevdiği jip şeklindeki pastasını geceye katılan tüm dostlarıyla birlikte kesen Çevik, duygularını dile getirdi. Çevik, “Başta bana bu süprizi hazırlayan eşim olmak üzere bu gece beni yalnız bırakmayan tüm dostlarıma şükranlarımı sunuyorum. Böyle özel günler birlikte olunca güzel...” ifadelerini kullandı. Yeni yaşında Serdar Ortaç’la yapacağı özel projelerle ses getirmeye hazırlanan Çevik, “2023 benim yılım olacak” dedi.