Tavuk

SUNVİTAL Enerji 17. EİF Enerji Kongresi ve Fuarı 15-17 Kasım Tarihinde

Dünyanın en büyük enerji fuarları arasında gösterilen “17. EIF Enerji Kongresi ve Fuarı” 15-17 Kasım tarihleri arasında İstanbul Expo Center’da kapılarını aralıyor. Bursa firması olarak fuarda yerini alacak olan Sunvital Enerji, 1 Nolu salon A-166 nolu stantta ziyaretçilerini ağırlayacak.

Enerji sektörünün nabzı 15-17 Kasım’da İstanbul Expo Center’da düzenlenecek “17. EIF Enerji Kongresi ve Fuarı”nda atacak. Dünyada ve Türkiye’de enerji üretimine ilişkin çok çeşitli sektör, akademisyen, yatırımcı ve sivil toplum örgütlerinin katılacağı fuara bu yıl da ilginin çok yüksek olacağı tahmin ediliyor. Bursa firması olarak fuarda yerini alacak olan Sunvital Enerji, güneş enerjisinden elektrik üretimi alanındaki yatırımlarını ziyaretçilerine sunacak. Anahtar teslim güneş enerjisi santrali (GES) kurulumu - projelendirme - danışmanlık - mühendislik - bakım ve onarım alanında Türkiye’de önemli projelere imza atan firma, yeni iş anlaşmaları ile verimli bir fuar geçirmeyi hedefliyor.

KILIÇ, “FUARLAR HER SEKTÖR İÇİN ÖNEMLİ”

Fuarların her sektör için önemli olduğu ifade eden Sunvital Enerji Kurucu Ortağı Murat Kılıç, “EIF Enerji ve Kongresi ve Fuarı, birçok sektör temsilcisi ve yeni yatırımcıları bir araya getirecek. Dünyanın dört bir yanından katılımcıların olacağı fuarda, biz de Sunvital Enerji olarak yerimizi alacağız. Enerji sektöründeki hareketliliği arttıracağına inandığımız organizasyonla, yeni iş fırsatları yakalamayı hedefliyoruz. Bursa firması olarak, Türkiye genelinde önemli projelerin paydaşı olduk. 2013 yılında kurduğumuz Sunvital Enerji, kısa sürede enerji sektöründe önemli bir yer edindi. Bugüne kadar katıldığımız fuarlarda ziyaretçilerimizin ilgisini çektik. Yine verimli bir fuar olmasını umuyor, 1 Nolu salonda yer alan A-166 nolu standımıza herkesi bekliyoruz” dedi.

Resim önizlemesi