Tavuk

Serdar Ortaç Veliahtı Kim

SERDAR ORTAÇ’TAN   MEHMET ÇEVİK’E   TAM DESTEK

SERDAR ORTAÇ, ARALARINDA BİR DÖNEME DAMGA VURAN 'BİLSEM Kİ' ŞARKISININ DA YER ALDIĞI İKİ ESERİNİ VERDİĞİ MEHMET ÇEVİK'İ VELİAHTI GİBİ GÖRDÜĞÜNÜ DİLE GETİRDİ.

SERDAR ORTAÇ’IN EFSANE ŞARKISI ‘BİLSEM Kİ’YE KENDİ YORUMUYLA YENİDEN HAYAT VERECEK OLAN MEHMET ÇEVİK, YENİ ŞARKISINI İSE ÜNLÜ SANATÇIYLA BİRLİKTE SESLENDİRECEK.

Ünlü sanatçı Mehmet Çevik, yine single çalışması için pop müziğin beste fabrikatörü Serdar Ortaç’la önemli bir işbirliğine imza attı. Sesini ve yorumculuğunu çok beğendiği Mehmet Çevik'e en sevilen şarkılarından biri olan ‘Bilsem Ki’ ile yeni bir eserini emanet eden Serdar Ortaç, genç meslektaşının veliahtı olabileceğini söyledi. Ortaç'la İstanbul'daki villasında bir araya gelen Çevik, bu işbirliğini karşılıklı atılan imzalarla resmileştirdi.

DÜET YAPACAKLAR

Böyle güzel bir şarkıyı almaktan dolayı yaşadığı mutluluğu dile getiren Çevik, Serdar Ortaç'la sürpriz bir projeye daha imza atacaklarını belirtti. Çevik, '2023'e bomba gibi projelerle giriyoruz. Bu sürprizlerden biri de Serdar Ortaç'la yapacağımız düet olacak. Sevenlerim beklesin 2023 Serdar'la bizim yılımız olacak' diye konuştu.