Tavuk

Ortak Aklı Çalıştırırsak, İnegöl Fark Oluşturacak

31 Mart mahalli idareler seçimlerinin ardından yoğun şekilde tebrik ziyareti talebiyle karşılaşan Belediye Başkanı Alper Taban, Nisan ayında 2 gün süren toplu tebrik kabulleri gerçekleştirmişti. Ancak ziyaret taleplerinin devam etmesi nedeniyle, bugün Beşinci Mevsim Kültür Merkezinin fuaye alanında ikinci bir toplu kabul töreni yapıldı. 15.00’da başlayan toplu tebrik kabulüne randevu talebinde bulunanlarla birlikte, yapılan duyurularla tüm ilçe halkı davet edildi.

Alana gelerek herkesle tek tek görüşen Belediye Başkanı Alper Taban, burada konuklara hitaben bir konuşma da yaptı. Taban, teşekkürle başladığı konuşmasında ortak akıl vurgu da yaparak şu ifadelere yer verdi: “Çok kıymetli ilçe halkımızı, sivil toplum kuruluşlarımızın başkan ve yöneticilerini, çok değerli kurum yöneticilerimizi, değerli çalışma arkadaşlarımı, hanımefendileri, basın mensuplarını en kalbi duygularımla selamlıyorum. Öncelikle bizleri kırmayarak burada olduğunuz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”

“ÇOK BÜYÜK BİR SORUMLULUK ALDIĞIMIZIN FARKINDAYIM”
“31 Mart tarihinde ülkemizde ve şehrimizde bir seçim gerçekleşti. Bu seçimin neticesinde de her şehirde olduğu gibi bizim şehrimizde de bir Belediye Başkanı, meclis üyelerini ve muhtarlarımızı seçmiş olduk. Öncelikle bir kez daha bizlere güvenen, inanan, destek veren tüm ilçe halkımıza teşekkür ediyorum. Çok büyük bir sorumluluk, çok büyük bir emanet aldığımızın farkındayım. Dolayısıyla bugün ve dün olduğu gibi bundan sonrasında da yapacağımız tüm çalışmaları bu bilinçle yapmaya devam edeceğiz. Bizler kendimiz olmaya, samimi olmaya, her şeyden önce insan olmaya özen göstererek, ilçe halkımızın taleplerini dinleyerek, bunları bir plan dahiline alarak inşallah verdiğimiz tüm sözleri bir bir hayata geçirmek istiyoruz. Tabi ilçe halkımız muhakkak suretle tüm adayları, siyasi partilerin projelerini dinledi ve değerlendirdi. Böyle bir sonuç tecelli etti. Bizler çıkan sonuçtan ziyadesiyle mutluyuz. Çünkü Türkiye ortalamasının üzerinde bir destekle göreve gelmiş olduk. Bunun önemini, verilen değerin ne miktarda olduğunu gayet iyi görebiliyorum. Hatta şunu söylüyorum; gerçekten öyle bir sorumluluk yüklenmiş oldu ki bunun bir kere her türlü farkında olmamız lazım. Bizler de bugüne kadar bu bilinçle bugüne geldik. Yine aynı şekilde devam edeceğiz.”

<p>Ortak Aklı Ã?alıÅ?tırırsak, Ä°negöl Fark OluÅ?turacak</p>