Tavuk

Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi'nde Düzenlenen Karate Rüzgarı

YILDIRIM BELEDİYESİ TARAFINDAN,  NAİM SÜLEYMANOĞLU SPOR KOMPLEKSİ’NDE DÜZENLENEN ‘2. ESAT DELİHASAN KYOKUSHIN KARATE KUPASI’NA 24 KULÜPTEN 248 SPORCU KATILDI. 

-YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI OKTAY YILMAZ: “YILDIRIM; TARİH, KÜLTÜR VE MEDENİYET KENTİ OLDUĞU KADAR AYNI ZAMANDA DA BİR SPOR KENTİDİR.”

Bursa- Yıldırım Belediyesi, 2. Esat Delihasan Kyokushın Karate Kupası düzenledi.

Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi’nde düzenlenen uluslararası turnuvaya 7 ülke, 24 kulüpten toplam 248 sporcu katıldı. Kıran kırana geçen müsabakalar sonucunda; yarışmaya katılan 48 Yıldırım Belediyesi Jimnastik Spor Kulübü sporcusundan 32’si derece yaptı. Turnuvaya katılan sporcuları tebrik eden Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, “Yıldırım’ı bir spor kenti yapmak ve sporu tabana yaymak için çalışmalarımız sürüyor. Tüm vatandaşlarımızın kolaylıkla ulaşabileceği spor tesislerini ilçemize kazandırdık ve yenilerini inşa etmeye devam ediyoruz. 2. Esat Delihasan Kyokushın Karate Kupası’na Finlandiya, Ukrayna, Moldova, İran, Kuveyt, Bulgaristan ve ülkemizden birçok sporcu katıldı. Kupaya katılan tüm sporcularımızı ve antrenörlerini tebrik ediyorum” dedi.