Tavuk

Mehmet Çevik Sahnede Göz Yaşlarını Tutamadı

SERDAR ORTAÇ’LA DÜET YAPTIĞI YENİ ŞARKISI ‘BİLSEM Kİ’Yİ TÜM DİJİTAL PLATFORMLARDA YAYINLADIKTAN SONRA BURSA MEYMENET BY MİXMEN’DE SAHNEYE ÇIKAN MEHMET ÇEVİK, MEKANI DOLDURAN SEYİRCİSİNİN PARÇAYI ONUNLA BİRLİKTE SÖYLEMESİ ÜZERİNE ÇOK DUYGULANDI. SANATÇI, O ANLARDA SEVİNÇ GÖZYAŞLARINI TUTAMADI.

Yeni single çalışması için Serdar Ortaç’la önemli bir işbirliğine imza atarak, ünlü sanatçının çok sevilen ‘Bilsem Ki’ şarkısını kendine has tarzıyla yeniden yorumlayan Mehmet Çevik, Bursa’da Meymenet by Mixmen sahnesindeydi. Geceye Serdar Ortaç’la düet yaptığı şarkıyla çıkan Çevik, mekanı dolduran seyircisinin ‘Bilsem Ki’yi onunla birlikte seslendirmesi üzerine çok duygulandı. Ardından eşi Gizem Çevik’in kendisine sürpriz yapıp sahneye kutlama pastasıyla çıkmasıyla gözyaşlarını tutamayan sanatçı, bir hayalinin gerçek olduğunu söyledi.

MEHMET’E PARA YAĞMURU

Sevenlerinin büyük ilgi gösterdiği gecede Mehmet Çevik’i izleyenler arasında yer alan iş insanı Cahit Kayıkçı, sanatçının başından aşağı para yağdırdı. Kayıkçı, Çevik’in sevinç gözyaşlarına boğulması üzerine orkestrayı para yağmuruna tuttu. Yeni şarkısının başarısını sahnede eşi, orkestrası ve sevenleriyle birlikte kutlayan Çevik, kariyerinin dönüm noktalarından birini yaşadığını söyledi.

Resim önizlemesi