Tavuk

Karaağaç'a Modern Aile Merkezi Kazandırıyor

YILDIRIM BELEDİYESİ, HAYIRSEVER DESTEĞİ İLE KARAAĞAÇ MAHALLESİ'NE AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ KAZANDIRIYOR.

YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI OKTAY YILMAZ: “ŞEHRİMİZİN HİZMET NOKTASINDA SİVİL TOPLUM KURULUŞLARIMIZLA, HAYIRSEVERLERİMİZLE VE DEVLET KURUMLARIMIZLA BİRLİKTE HAREKET EDİYORUZ.”

BURSA- Yıldırım Belediyesi, Sağlık Bakanlığı ve hayırsever katkısıyla Karaağaç Mahallesi’ne modern aile sağlığı merkezi kazandırıyor.

Yıldırım Belediyesi; sağlık alanında sürdürdüğü yatırım ve iş birliğine bir yenisini daha ekliyor. Hayırsever desteği ile Karaağaç Mahallesi’ne kazandırılacak aile sağlığı merkezinin protokolü Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Yıldırım İlçe Kaymakamı Metin Esen, Bursa İl Sağlık Müdürü Dr. Fevzi Yavuzyılmaz ve hayırsever Çetin Topal tarafından imzalandı. 250 metrekare inşaat alanına sahip 2 katlı merkezde 3 hekim görev yapacak.

YILDIRIM’A HAYIRLI OLSUN

İlçeye bir sağlık yatırımı daha kazandıracaklarından dolayı mutluluk duyduklarını belirten Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, “Şehrimize hizmet noktasında sivil

toplum kuruluşlarımızla, hayırseverlerimizle ve devlet kurumlarımızla birlikte hareket ediyoruz. Karaağaç Mahallesi’ne hayırsever Çetin Topal’ın yapacağı katkı ile modern bir aile sağlığı merkezi kazandıracağız. Yapılacak merkez önemli bir ihtiyacı karşılayacak. Ben kıymetli hayırseverimize tüm Yıldırımlı hemşehrilerimiz adına teşekkür ediyorum. Bütün hayırseverlerimizi de insanlığa faydalı olacak kalıcı hizmetler yapmaya davet ediyorum” ifadelerini kullandı

Resim önizlemesi