Tavuk

Gökdere Pazar Alanı ve Rekreasyon Projesi Çalışmaları Devam Ediyor

GÖKDERE'DE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR                  YILDIRIM’IN VİTRİNİ YENİLENİYOR

YILDIRIM BELEDİYESİ’NİN GÖKDERE PAZAR ALANI VE REKREASYON PROJESİ ÇALIŞMALARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR. MODERN PAZAR ALANI, OTOPARK, YÜRÜYÜŞ YOLLARI VE REKREASYON ALANLARININ YER ALDIĞI PROJE TAMAMLANDIĞINDA YILDIRIM’A DEĞER KATACAK.

 YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI OKTAY YILMAZ: “ÇALIŞMALARIN YÜZDE 40’INI TAMAMLADIĞIMIZ GÖKDERE PAZAR YERİ’Nİ KASIM AYINDA HİZMETE AÇACAĞIZ.”

BURSA- Yıldırım Belediyesi eskiyen ve ihtiyaçları karşılayamaz hale gelen Gökdere Pazar Yerini sil baştan yenileyerek, ilçeye değer katacak bir sosyal yaşam alanına dönüştürüyor. Toplam 18 bin 160 metrekarelik bir alanda hayata geçirilecek proje kapsamında modern pazar alanı, yürüyüş yolları, rekreasyon alanları ve açık otopark yer alacak. Devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Gökdere Pazar Alanı ve Rekreasyon Projesi’nin bölgenin önemli bir ihtiyacını karşılayacağını söyledi. Vatandaşların yaşamını kolaylaştıracak projeleri hayata geçirdiklerini belirten Başkan Oktay Yılmaz, “İlçemizde en çok kullanılan pazarlardan biri olan Gökdere Pazarı; Meydancık, Davutdede, Yıldırım, Sinandede, Şükraniye, Hacıseyfettin, Selimzade gibi birçok mahalleye hizmet veriyor. Yıldırım’ın çehresini değiştirecek çalışmalar kapsamında Gökdere Pazar Alanı’nı sil baştan yeniliyoruz. Yürüyüş yolları, rekreasyon alanları ve açık otopark bulunacak Gökdere Pazar Alanı açıldığında ilçeye değer katacak” dedi.  

Resim önizlemesi