Tavuk

Gemlik'te Türkiye'nin Güçlü Geleceğinin İmzası Atıldı

DAVUT GÜRKAN : “TOGG, GELECEK VİZYONUMUZUN TÜM DÜNYADAKİ NİŞANESİ OLACAK”

AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan,  Cumhurbaşkanı, AK Parti Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla açılan TOGG Gemlik Kampüsü’nün her alanda Türkiye’nin lokomotifi konumundaki Bursa’nın gelecek vizyonunun imzası olduğunu belirtti.

Başkan Gürkan, iki yıl gibi kısa bir sürede tamamlanarak Bursa’yı geleceğin otomobillerinin ana üretim üslerinden biri haline getiren kampüsün açılışının gururunu tüm Türkiye ile birlikte yaşadıklarını ifade etti. Gürkan, TOGG Projesi’nin  geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı Türkiye’nin Gelecek Yüzyıl  Vizyonu’nun en önemli ayaklarından biri olduğunu vurgulayarak, “Altmış yıl önce çeşitli nedenlerden yarım kalan ‘Devrim Otomobili’ ile yarım kalan hayallerin Sayın Cumhurbaşkanımızın iradesi, Aziz Milletimizin azim ve feraseti  ile gerçeğe dönüştüğüne şahitlik ediyoruz” dedi.

AK Parti’nin Türkiye’nin önüne serdiği güçlü gelecek vizyonu için bu dev adımın yalnızca tek bir basamak olduğunu ifade eden Başkan Gürkan, şunları söyledi:

“Teknoloji, enerji, savunma sanayi gibi bir çok alandaki dünyaya örnek adımlarımızın yanı sıra hayatın her alanındaki reformist çalışmalarımızla Türkiye’yi her alanda kalkındırmaya, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde tüm dünyada söz sahibi bir ülke haline getirme çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Bizler de bu kutlu yolculuğun Bursa’daki neferleri olarak her zaman olduğu üzerimize düşeni yapacak, Bursalı Hemşehrilerimizle gelecek vizyonumuzu paylaşacağız. Bu duygu ve düşüncelerle milli gururumuz TOGG’un ilimizdeki üretim kampüsünün ve Türkiye’nin güçlü geleceğinin tüm dünyadaki yansımalarından biri olacak TOGG Otomobillerimizin Gemlik İlçemize, Bursamıza ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.