Tavuk

Gemlik CHP Gençlik Kolu Madde Bağımlılığına Karşı Mücadeleye Çağırdı

CHP Gemlik Gençlik Kolu'ndan yapılan açıklamada, Gemlik'teki partilerin gençlik kolları madde bağımlılığına karşı mücadeleye davet edildi. Ekonomik sorunlar ve çevresel etkilerin madde kullanımına neden olduğunu belirten CHP Gemlik Gençlik Kolu Başkanı Görkem Hüseyin Erdoğan, "Gemlikli yurttaşlarımızı ve tüm Türkiye'mizi bilinçlendirmek istiyoruz" dedi.
Gençlik Kolu tarafından yapılan basın açıklaması şöyle:
Değerli Gemlik Halkı;
İlçemizde her yaştan insanın etkilendiği zorlu yaşam şartları, ekonomik problemler sebebiyle madde kullanımının giderek artması, ilçemiz ve ülkemiz adına sosyal kültürel ve sosyal ekonomik bir sıkıntıdır.
Bizler Cumhuriyet Halk Partisi Gemlik Gençlik Kolu üyeleri olarak madde kullanımına karşı Gemlik’imizde geniş kitlelere ulaşacak bir farkındalık oluşturup “Uyuşturucuya Hayır, Sağlıklı Yaşama Evet” sloganıyla önce Gemlikli yurttaşlarımız sonra Türkiye’mizi bilinçlendirmek istiyoruz.
Gemlik’imizin siyasi partilerini ve gençlik kollarını bilinçli hareketimiz için birliktelik kurup siyaset üstü bakış açısıyla insan hayatına değer vermeye, etkileşime ve birliğe davet ediyoruz.
Selamlarımız ve saygılarımızla.