Tavuk

Gemlik Belediye Başkanı Şükrü Deviren Halk Gününün İkincisini Gerçekleştirdi

Gemlik’te halk günleri devam ediyor
 Gemlik Belediye Başkanı Şükrü Deviren, Halk Gününün ikincisini gerçekleştirdi. Başkan Deviren, “Halk günlerimiz belirli periyotlarla devam edecek” dedi.
  Halk gününe Gemlik Belediye Başkanı Şükrü Deviren, Başkan Yardımcıları Arzu Karataş ve Durmuş Uslu, daire müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Cemil Meriç Kültür Merkezi’nde yapılan toplantıya yoğun talep olurken, vatandaşların istek ve önerilerini ilgili müdürlüklere iletilmek üzere dikkatle not alındı.
  Görüşmeye gelen vatandaşlar, Gemlik Belediye Başkanı Şükrü Deviren’e halkla olan yakın diyalogundan dolayı teşekkür ederken, bugüne kadarki özverili çalışmalarından dolayı da teşekkür etti. Gemlik Belediyesi’nin sosyal demokrat belediyecilik anlayışının gereğini yaptığını ifade eden Gemlik Belediye Başkanı Şükrü Deviren, vatandaşları dikkatle dinleyerek ilgili müdürlüklere sorunların çözümü için talimat verdi. Halk günlerinin belirli periyotlara devam edeceğini de vurgulayan Başkan Deviren, Vatandaşların ayrıca diledikleri zaman, talep ve şikâyetlerini 444 16 05 numaralı santralden veya 0531 680 55 50 numarası ile WhatsApp üzerinden iletebileceğini belirtti.

Resim önizlemesi