Tavuk

Eşya Piyangosu Biletleri Büyük İlgi Görüyor 25 Mayıs'ta Çekildi

Piyango Sepeti, bu hafta da toplam 10 milyon TL değerinin üzerinde ödül kazandırdı

Türkiye’nin şans oyunları sitesi Piyango Sepeti’nde heyecan yükseliyor; her hafta yüzlerce ödül sahiplerini buluyor! Yerel dinamiklere uygun, güvenli ve heyecanlı dijital şans oyunları deneyimi sunan Piyango Sepeti’nde, 25 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilen çekilişte 10 milyon TL değerinin üzerinde, toplam 292 adet ödül şanslı sahiplerini buldu. Piyango Sepeti, devretmeyen çekilişleriyle kazandırmayı sürdürecek.

Türkiye’nin şans oyunları sitesi Piyango Sepeti, Milli Piyango İdaresi çatısı altında karşılığı nakit olmayan; otomobil, cep telefonu, küçük ev aletleri, beyaz eşya, hediye çekleri, elektronik eşya ve benzeri piyangolar ile dijital şans oyunlarının oynanmasını sağlıyor.

Milli Piyango TV üzerinden canlı yayınlanan çekilişte aralarında; otomobil, telefon, tablet, akıllı saat, beyaz eşya, klima, robot süpürge, TV, oyun konsolu ve bilgisayar gibi ikramiyelerin bulunduğu 292 ödül dağıtıldı. Çekilişte, 10 milyon TL değerinden fazla ödülün sahibi belli oldu.

Çekiliş sonuçlarına ulaşmak için: www.piyangosepeti.com.tr/sonuclar

Sorumlu ve şeffaf bir oyun politikası benimseyen Piyango Sepeti kazandırmaya devam edecek.

Piyango Sepeti hakkında:

Türkiye’nin şans oyunları sitesi Piyango Sepeti, Milli Piyango İdaresi çatısı altında karşılığı nakit olmayan; otomobil, cep telefonu, küçük ev aletleri, beyaz eşya, hediye çekleri, elektronik eşya ve benzeri piyangolar ile dijital şans oyunlarının oynanmasını sağlamaktadır. Piyango Sepeti, yerel dinamiklere uygun, güvenli ve heyecanlı bir dijital şans oyunları deneyimi sunmaktadır. Sorumlu oyun politikası benimseyen site, oyuncunun profil açıp ikramiyelerini istediği zaman görüntüleyebildiği, Milli Piyango TV üzerinden çekilişlerin canlı yayınlandığı şeffaf şans oyunları dünyasıyla milyonlarca kullanıcıya ulaşmaktadır. Araba, motosiklet, elektrikli scooter, bisiklet, PC, telefon, tablet, teknolojik aksesuar, hediye çekleri, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri ve ses sistemleri gibi ödüller kazanılmasını sağlayan Piyango Sepeti, dijital oyunlarıyla da eğlenceli bir oyun deneyimi sunar