Tavuk

Bursa Valisi Mahmut Demirtaş'tan Yeni Yıl Mesajı

Bir yılın yaşanmışlıklarını daha geride bırakarak yeni umutlar ve dileklerle yeni bir yılı daha siz değerli hemşehrilerimle karşılamanın heyecanı içindeyim. 2024 yılının ilimize, ülkemize ve tüm insanlık âlemine huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum.

Bilindiği üzere her yeni yıl beraberinde yeni beklentileri, beklentiler ise daha güzel başlangıçları hayatımıza getirir. Bizler de ülkemizin gelişimine paralel olarak Bursa’mızın her alanda kalkınması ve vatandaşlarımızın refahı için bireysel ve kurumsal olarak sorumluluklarımızın bilinci içinde bugüne kadar sürdürdüğümüz çalışmaları 2024 yılında da sürdürme kararlılığı içinde yeni bir yıla adım atacağız.

Osmangazi’nin duası, Orhangazi’nin Fetih Şehri, Osmanlı Dibacesi Ulu şehir Bursa’mızı, köklü kültürü ve güçlü sosyal dokusuyla birçok alanda cazibe merkezi olarak geleceğe taşıma çabasıyla başta eğitim, sağlık, ulaşım ve sanayi olmak üzere hemen her alanda hayata geçirdiğimiz projeleri, önümüzdeki yılda da sürdürerek ülkemizin aydınlık yarınlarına katkı yapmanın gayreti içerisinde olacağız.

Bugüne kadar daha güzel ve daha yaşanabilir bir ülke ve Bursa için yaptığımız çalışmalarda, bizden desteklerini hiç eksik etmeyen tüm hemşehrilerimize ve tüm kamu kurumu, sivil toplum kuruluşları yönetici ve çalışanlarına teşekkür ediyorum. İlimizin daha mutlu ve müreffeh yarınlara kavuşması adına herkesin aynı çabayı göstermeye devam edeceğine yürekten inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle vatandaşlarımızın yeni yılı huzur ve güven içinde karşılayabilmeleri için Valiliğimizce gerekli tüm tedbirlerin alındığını hatırlatırken sevginin ve barışın hüküm sürdüğü, refah seviyesinin daha da arttığı, bütün vatandaşlarımızın huzurlu bir yaşam sürdüğü, geleceğe emin adımlarla ilerleyen bir Bursa görmek umuduyla Bursalı hemşehrilerimin ve milletimizin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyor, esenlikler diliyorum.