Tavuk

Bursa Ak Parti Ramazan Ayı'nın Birlik Ve Beraberlik Ruhu Yayılıyor

AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, İftardan Sahura Bursa’nın 17 ilçesinde vatandaşlar ve teşkilat mensupları ile biraraya gelmeye devam ediyor.

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçelerde düzenlenen İftar programlarında Ramazan’ın bereketini ilçe sakinleri ile paylaşan Başkan Gürkan, daha sonra gerçekleştirdiği esnaf ve halk ziyaretlerinde hasbihal ederek, dostane sohbetlerde ilçelerin ihtiyaç ve talepleri hakkında bilgiler alıyor. Başkan Gürkan, gecenin sonunda ilçe teşkilat mensupları ve muhtarlarla biraraya gelerek çalışmaları hakkında bilgiler alıyor.

Ramazan Ayı’nın güzelliklerinin tüm kademelerden teşkilat mensupları ile halkla iç içe dolu dolu geçtiğini belirten Başkan Davut Gürkan, il ve ilçe teşkilatları, büyükşehir ve ilçe belediyelerinin gerçekleştirdiği organizasyonlar ile Bursalı Hemşehrileri ile paylaşıldığını söyledi. Gürkan, teşkilat mensuplarının 17 ilçede katıldığı programlar, hane ziyaretleri ve her kesimden Bursa Halkı ile gerçekleştirilen buluşmalarla şehirde çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmadan Ramazan Ayı’nın birlik ve beraberlik ruhunun tüm Bursa’da yaşatıldığını belirtti.