Tavuk

BSMMMO Muhasebe Festivali Düzenliyor

BSMMMO, Doğanın Kalbinde Üç Gün Sürecek Muhasebe Festivali Düzenliyor
 BSMMMO olarak; 18-19-20 Ağustos'ta Dağyenice Köyü-Nefes Dağyenice kamp alanında Türkiye genelinden mali müşavirler ve ailelerinin katılımlarıyla bu yıl ilkini gerçekleştireceğimiz festivalimize katılımınızı ve katkılarınızı bekliyoruz...
Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (BSMMMO) tarafından bu yıl ilki düzenlenecek ve ilerleyen yıllarda gelenekselleşecek olan Muhasebe Festivali; 18-19-20 Ağustos'ta Dağyenice Köyü-Nefes Dağyenice kamp alanında Mikrogrup (Mikro Yazılım, Paraşüt ve Zirve Yazılım) sponsorluğunda gerçekleştirilecek. Muhasebe Festivali’nin ana sponsoru olan Mikrogrup’un CEO’su Tunç Taşman; etkinlikle ilgili görüşlerini şöyle ifade etti:?“Türkiye genelinde ilk kez düzenlenecek olan bu kapsamlı ve eğlenceli etkinlikte, değerli mali müşavirlerimizle, iş hayatı dışında da bir arada olacağımız için son derece mutluyuz. Bursa ve çevre illerden gelecek tüm mali müşavirlerimize keyifli bir hafta sonu olmasını diliyoruz.”
Mali müşavirlerin Türkiye’nin dört bir yanından katılım sağlayacağı festivalde; üç gün boyunca doğanın kalbinde, masmavi göletin yanı başında çadırlarda konaklanacak ve kolektif olarak gerçekleştirilecek çeşitli etkinlikler düzenlenecek.?

Resim önizlemesi
Festival Programı Katılımcılara Dolu Dolu Geçirecekleri Üç Gün Vadediyor?
Festival boyunca eğlenerek ve öğrenerek dolu dolu vakit geçirecekleri birçok etkinlik katılımcılarını bekliyor. Konserlerden film gösterimlerine, spor faaliyetlerinden atölyelere, çalıştaylardan söyleşilere kadar birçok etkinlikle geniş çapta organize edilen zengin program, katılımcılara son derece verimli bir şekilde geçirecekleri üç gün vadediyor.??
Eğlence, Spor ve Eğitim Bir Arada?
BSMMMO Muhasebe Fest’te katılımcılar müziğe doyacak. Ceren Toksöz, Özgür Delibaş ve Grup Kucaklaşma dinleyicileriyle buluşacak ve DJ performansıyla After Party gerçekleştirilecek. Yoga, wellness, fitness, zumba ve doğa yürüyüşleri düzenlenecek. BSMMMO’nun etik çalıştayının yanı sıra Prof. Dr. Emre Alkin, Dr. Mete Akyol ve Mehmet Dağ’ın konuşmacı olduğu farklı söyleşilerde katılımcılar yeni bilgiler öğrenecek ve sorularına yanıt bulacaklar. Birçok farklı temada düzenlenecek olan atölyelerde ise çocuklar ve yetişkin katılımcılar, üretmenin tadını çıkaracaklar.?
Festivale Geri Sayım??
18 Ağustos Cuma günü saat 10.00’da katılımcılara kapılarını açacak olan BSMMMO Muhasebe Fest’e heyecan dolu geri sayım başladı. Festival, meslek mensuplarını doğanın kalbinde ağırlamak için gün sayıyor.??
BURSA SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLER ODASI adına; 

Hüseyin HALİL
Başkan