Tavuk

BBP Bursa Kongreler Ve Faaliyetleriyle 2023 Seçimleri İçin Çalışıyor

BBP BURSA, KONGRELER VE FAALİYETLERİYLE 2023 SEÇİMLERİNDE TBMM'DE GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE TEMSİL EDİLMEK İÇİN CANLA BAŞLA ÇALIŞIYOR.
Büyük Birlik Partisi Gemlik ve Gürsu İlçe Başkanlıklarında geçtiğimiz hafta sonu kongre heyecanı vardı.BBP Gemlik İlçe Başkanlığı'nın ve Gürsu İlçe Başkanlığı'nın seçimli genel kurullarında Gemlik İlçe başkanı Oğuz Han, Gürsu İlçe başkanı ise Rıdvan AKBULUT seçildi.
BBP Gemlik İlçe Başkanı Oğuz HAN ;" kongremizin Gemliğimize, Bursamıza ve partimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Bizi bu göreve layık gören üyelerimize teşekkür ediyorum. Yönetimimizle birlikte Gemlik'te güzel işler yapacağımıza ve BBP sancağını en iyi şekilde dalgalandıracağımıza inanıyorum." Dedi.
BBP Gürsu ilçe başkanı Rıdvan AKBULUT;" BBP 29 yıldır Türk siyasetinde aktif rol alan, millet ve devlet menfaatini önde tutan ve bu uğurda liderini şehit vermiş tek siyasi partidir.Muhsin Yazıcıoğlu Başkanımızın dediği gibi fedakarlık yapmaya değil feda  olmaya geldik.Ve bu göreve talip olduk. Kısa süre önce görevi devralmamıza karşın Gürsu'da üye sayımızı %800 arttırdık. BBP Türk siyasetinde denge noktasıdır. Gürsu için yapılması gereken ne var ise gece gündüz demeden çalışacağız." dedi.
Her iki kongreye katılan BBP Bursa İl Başkanı Av.Haldun FİLİZLİ ise;" Kongrelerin önce ilçelerimize, partimize ve Bursamıza hayırlar getirmesini diliyorum. Biz il başkanlığı olarak ilçe başkanlarımızın her zaman yanındayız ve destekçileriyiz. Bunun yanında kendilerinden tek bir isteğimiz var, çalışmak." Dedi