Tavuk

Başkan Taban’ın Halk Günleri Kabulü Başladı

İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, daha önce Cumartesi günleri gerçekleştirdiği halk günü buluşmalarını 2019 yılı itibariyle Cuma günleri öğleden sonra gerçekleştirmeye başlamıştı. Seçim dönemi kısa bir süreliğine ara verilen halk günleri buluşmaları, seçimlerin tamamlanıp Başkan Yardımcılarının belirlenmesinin ardından bugün yeniden başladı.

Vatandaşları Belediye Ek Hizmet Binasında bulunan meclis salonunda kabul eden ve görüşmeleri de Başkan Yardımcısı Eşref Yiğit’in odasında gerçekleştiren Taban, burada randevu almaksızın gelen vatandaşlarla birebir görüşüp sorunlarını ve taleplerini dinliyor. Halk günü, bugün de 14.30 itibariyle başladı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği halk gününde onlarca kişi Başkan Taban ile görüşerek sorunlarını iletti. Ayrıca Başkan Yardımcıları Rıdvan Kocaağa, Fevzi Dülger, Oğuzhan Uslu, Eşref Yiğit ve Emin Dündar da halk gününde hazır bulunuyor. Başkan Taban, yaptığı görüşmeler sonrası vatandaşları taleplerine göre çözüm üretecek olan ilgili Başkan Yardımcısına yönlendiriyor.

HER HAFTA YAPILACAK
Halk günleri buluşmaları bundan sonraki süreçte de her hafta Cuma günü 14.00 itibariyle Belediye Ek Hizmet Binasında gerçekleştirilmeye devam edecek.