Tavuk

Başkan Davut Gürkan 2023 Zaferimizin En Büyük Destekçisi Bursa Halkı ve Teşkilatlarımız Olacaktır Dedi

BAŞKAN GÜRKAN İLÇE TEŞKİLAT ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR                                                                                                                                   AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, ilçe teşkilatlarına ziyaretlerini sürdürüyor.

 İl yürütme ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Gürsu ve İnegöl ilçelerinde ana kademe, kadın ve gençlik kolları mensupları ile biraraya gelen AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, burada teşkilat mensuplarından çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Tüm saha çalışmaları ile birlikte geçtiğimiz haftalarda AK Parti Bursa Milletvekillerinin de katılımları ile 17 ilçede gerçekleşen ‘Yüz Yüze Gönül Gönüle Bursa’ programlarında ilçelerinde çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmadan tüm mahalleleri kapsayan ziyaretleri nedeniyle Gürsu ve İnegöl ilçe teşkilat mensuplarına teşekkür eden Başkan Gürkan, Bursa genelinde tüm teşkilat mensupları ile birlikte her zaman olduğu gibi sahaya hâkim olduklarını belirtti.

Başkan Gürkan, AK Parti’nin kuruluşundan bu yana gücünü aldığı milletle iç içe yönetim ve hizmet anlayışlarının her dönemde en güzel örneklerinin Bursa’da verildiğini vurguladı. Gürkan, “17 ilçemizin tamamında olduğu gibi İnegöl ve Gürsu ilçelerimizde de her kesimden insanımıza ulaşarak, ortak akıl yoluyla ilçelerimize ve şehrimize en doğru hizmetleri getirmek için çalışıyoruz. Bursalı Hemşehrilerimize de bu çabamızı görüyor ve takdirlerini her seçimde sandıklara yansıtarak, partimizin gücüne güç katıyor. İnancımız odur ki Cumhurbaşkanımız, Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde her alanda güçlü bir Türkiye vizyonumuz önündeki önemli süreçlerden olan 2023 seçimlerinde de bu güvenden aldığımız güçle sandıklardan zaferle çıkacağız. Yine inanıyoruz ki bu zaferin en büyük destekçileri yine Bursa Halkı ve AK Parti Bursa Teşkilatları olacaktır” dedi.