Tavuk

Asansör Dünyasının En Canlı Ticaret Fuarına Bursalı Firmalarda Katılacak

18. Uluslararası Asansör İstanbul, 9 Mart’ta kapılarını açıyor. En yeni asansör teknolojilerinin sergileneceği fuarda “Sismik Durumlara Tabi Asansörler ve Binalar” paneli de düzenlenecek.

ASANSÖR DÜNYASININ EN CANLI TİCARET FUARINA BURSALI FİRMALAR DA KATILIYOR!

Alanında dünyanın en canlı ticaret fuarı olan Uluslararası Asansör İstanbul, 9-12 Mart tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü Fuar Merkezi’nin 1-2-3-4-5-6-7 ve 8’inci salonlarında gerçekleşecek. TARSUS Fuarcılık tarafından, AYSAD’ın (Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği) desteğiyle 18.’si düzenlenen organizasyonda, aralarında dünya markaları ve Türkiye’nin sektör liderlerinin de olduğu 363 firma, daha akıllı, daha hızlı ve daha güvenli asansör teknolojilerini bir arada sergileyecek. Bursalı firmaların da yerini aldığı Asansör İstanbul 2023’ü, yurt içi ve yurt dışından çoğunluğu doğrudan satın almacı 30 bin profesyonelin ziyaret etmesi beklenirken, fuar yine milyonlarca dolarlık ticarete ev sahipliği yapacak. Asansör İstanbul’un konferans programı kapsamında ise 10 Mart Cuma günü AYSAD tarafından organize edilecek panelde, uzman konuşmacılar, büyük bölümü deprem kuşağında yer alan Türkiye’deki asansörlerin nasıl olması gerektiğine ilişkin sunumlar gerçekleştirecek.

Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı’nın, 2023 yılında destek kapsamına aldığı sektörel nitelikli yurt içi fuarlar arasında yerini alan 18. Uluslararası Asansör İstanbul, “Yeni Dünya Yeni Fırsatlar” sloganıyla kapılarını açacak. Fuara bu yıl Bursa’dan; Emay Metal Kalıp, Haspar Asansör, HKS Has Asansör, Özbeşler Asansör ve Özbeşler Makina katılıyor. Sektörün heyecanla beklediği buluşmada; konut ve ticari bina asansörlerinden hastane asansörlerine, ev içi asansör ve kişisel taşıyıcılardan otomobil asansörlerine, yük ve servis asansörlerinden engelli asansörlerine kadar tüm dikey ulaşım teknolojileri ile yürüyen merdiven ve yollara dair yenilikler sergilenecek.

Asansör endüstrisinin tüm profesyonellerini bu büyük buluşmaya beklediklerini söyleyen TARSUS Fuarcılık Genel Müdürü Zekeriya Aytemur, Asansör İstanbul 2023’ün tüm sektöre benzersiz fırsatlar sunacağını ifade etti. Aytemur açıklamasında; “Ziyaretçilerimiz, fuarda yer alan 363 firmanın, daha güvenli, daha akıllı ve daha hızlı asansör teknolojilerini bir arada görebilecekler. Yeni tedarikçilerle tanışıp, avantajlı satın almalar yapabilecekler. Ayrıca fuarda, yeni yatırım fırsatları bulacaklar” dedi.

Asansör Dünyası’nın tüm paydaşları bu fuarda buluşuyor!

Asansör ve yürüyen merdiven sektörünün tüm paydaşlarını çatısı altında buluşturacak olan Asansör İstanbul 2023’te başta asansör montaj, taahhüt ve bakım firmaları ile asansör aksam üreticileri olmak üzere müteahhitlik ve inşaat firmaları, asansör aksam tedarikçileri, proje, mimarlık, mühendislik ve danışmanlık firmaları, apartman yöneticileri, bina sahipleri, asansör kullanıcıları, belgelendirme kuruluşları, kamu kuruluşları ile akademisyenler, Türkiye’nin lider asansör firmaları ile sektörün dünya markalarıyla bir araya gelecek.

Uluslararası Asansör İstanbul 2023 hakkında detaylı bilgi için www.asansoristanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

ASANSÖR İSTANBUL 2023 | #ASANSÖRİSTANBUL #HomelandofLifts

Resim önizlemesi