Tavuk

Arabayatağı Mahallesi Doğalgaza Kavuşuyor

YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI OKTAY YILMAZ, ARABAYATAĞI BÖLGESİNDE BURSAGAZ EKİPLERİ TARAFINDAN ETAP ETAP BAŞLAYAN DOĞALGAZ ALTYAPI ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ.

BURSA- Arabayatağı Mahallesi’nde yıllardır devam eden doğalgaz problemi Yıldırım Belediyesi ve Başkan Oktay Yılmaz’ın yoğun girişimleri ile çözülüyor.

Yıldırım Belediyesi ve Başkan Oktay Yılmaz’ın Enerji ve Piyasa Denetleme Kurulu ve BURSAGAZ nezdinde yürüttüğü yoğun girişimler Arabayatağı Mahallesi’nde doğalgaz hattı bulunmayan sokaklar, BURSAGAZ tarafından altyapı yatırım programına dahil edildi. Göreve geldikleri ilk günden itibaren doğalgaz sorunun çözümü için yoğun bir çaba sarf ettiklerini belirten Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, “Birçok bölgemizde bu sorunu çözüme kavuşturduk. Şimdi de Arabayatağı Mahallemizde imarlı bölgelerde olup, doğalgazın olmadığı az sayıdaki sokaklarımız da doğalgaza kavuşuyor. BURSAGAZ altyapı çalışmalarına başladı. Etap etap devam edecek çalışmalar sonucunda bölgemizde doğalgaz sorunu tam anlamıyla ortadan kalkacak” dedi.