Tavuk

Ak Teşkilatları Gücünü Bursa'nın Vatandaşlarından Allıyor

 BAŞKAN GÜRKAN, İLÇE BULUŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, ilçe yönetimleri ile toplantılarını Kestel ve Mustafakemalpaşa teşkilatları ile sürdürdü.

AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, ilçe teşkilatları ile biraraya gelerek çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler almaya devam ediyor. Son olarak Kestel ve Mustafakemalpaşa ilçe yönetimleri ile biraraya gelen Başkan Gürkan, Bursa’ya doğru hizmetlerin getirilmesi için tüm teşkilatlarıyla birlikte ilçe ilçe, mahalle mahalle Bursa Halkı ile iç içe olduklarını söyledi. Gürkan, AK Parti Genel Merkezi tarafından Türkiye çapında örnek olarak gösterilen ve Bursa Halkı’nın teveccühünü pekiştiren ‘Yüz Yüze Gönül Gönüle Bursa’ Programlarında sergiledikleri performanstan ötürü teşkilat mensuplarına teşekkür etti.

Başkan Gürkan, çeşitli vesilelerle düzenli aralıklarla birarada oldukları Bursalı Hemşehrilerinin istek ve taleplerine göre çalışmalarını şekillendirdiklerini belirterek, “Burada mahalle teşkilatlarımızdan Milletvekillerimize, belediye başkanlarımıza kadar her kademeden teşkilat mensubumuzun sahadaki gayreti çok kıymetli. Bizler 21 yıldır kendisini Türkiye’nin güçlü geleceğine adayan, gücünü milletin güveninden alan bir davanın Bursa’daki temsilcileri olarak halkımızla iç içe siyaset anlayışımızın en güzel örneklerini sergiliyoruz. Bu yolda bizlerle birlikte olan tüm teşkilat mensuplarıma ve her dönemde güvenleriyle bizlere güç veren Bursalı Hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” dedi.