Tavuk

Ak Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan Bursa'nın Kararı Net Dedi

GÜRKAN: “BURSAMIZ TÜRKİYE YÜZYILI’NIN LOKOMOTİFİ OLACAKTIR”

AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, bir dizi programa katılmak üzere geçtiğimiz hafta sonu Bursa’ya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Gökdere Meydanı’ndaki toplu açılış töreninde büyük bir coşkuyla karşılayan Bursa Halkı’na teşekkür ederek, “Türkiye Yüzyılı, Bursamızın enerjisi ülkesinin geleceğine olan inancıyla sağlam adımlarla başlıyor” dedi.

AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, geçtiğimiz cumartesi günü, Bursa Halkı’nın Cumhurbaşkanı, AK Parti Lideri Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgisini bir kez daha gösterdiğini belirtti. Başkan Gürkan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Bursa’ya ayak basmasından itibaren toplu açılış töreninin gerçekleştirildiği Gökdere Meydanı’na kadar karşılaştığı sevgi seli ile Bursa’nın bir kez daha kararını net olarak ortaya koyduğunun en açık göstergesi olduğunu vurguladı. Gürkan, “Bursalı Hemşehrilerimizin hınca hınç doldurduğu Gökdere Meydanı’ndaki muhteşem manzara ise adeta Bursamızın Türkiye Yüzyılı yolundaki güçlü ayak sesleriydi” dedi.

Gökdere Meydanı’nda oluşan Türkiye sevdalısı insan selinin her zaman olduğu gibi Türkiye Yüzyılı’na giden yolda da Bursa Halkı’nın en büyük destekçileri olacağının kanıtı olduğunu ifade eden Gürkan, “Bizler de bu güç ve güvenle gece gündüz çalışıp, halkımızla iç içe olmaya, Bursamıza, Bursa Halkı’na yaraşır hizmetleri getirmek için çabalamaya devam edeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın Bursamıza olan sevgisine, Bursa Teşkilatlarımıza ve halkımıza olan güveniyle sandıklardan yeni bir zafer daha çıkacak ve Bursamız Türkiye Yüzyılı’nın da lokomotifi olacaktır. Bu yolda bizler de desteğini esirgemeyen Bursa Halkı'na ve tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi. 

Resim önizlemesi